Nechajme hovoriť ľudí

Veríme, že niekedy máte po krk reklám a pre svoje telo hľadáte produkt, ktorý by ste odporučili najlepšiemu priateľovi.

Pozrite sa preto, čo na KLOUBUS hovoria skutoční ľudia.
Máte naše slovo, že všetky referencie sú pravdivé.

95 % zákazníkov uvádzalo,
že sú s prípravkom
KLOUBUS spokojní
4,7 z 5

priemerné hodnotenie
od 8472 zákazníkov

i
7458x
i
215x
i
523x
i
144x
i
132x

* data z decembra 2022

Ing. Dávid Škola, 25 rokov
Ing. Dávid Škola, 25 rokov
„Bezkonkurenčná kĺbová výživa.“
Skvelá chuť, naozaj účinné zloženie a jednoduchá príprava. Skvele mi pomohol pri problémoch s kolenami. Za seba môžem KLOUBUS jedine doporučiť (https://recenzovo.sk).
Mirek, 18 rokov
Mirek, 18 rokov
„Najlepšia kĺbová výživa“
KLOUBUS je tou najlepšou kĺbovou výživou, ktorú som kedy vyskúšal. Skvelá chuť, naozaj účinné zloženie s minimálnym množstvom aditív. KLOUBUS môžem odporučiť každému, kto nechce znášať odporné chute niektorých kĺbových výživ, ani prehĺtať niekoľko tabliet denne. (svetfitness.cz)
Zdeno, 30 rokov
Zdeno, 30 rokov
„Skvelá podpora pre kĺby a väzy. Výborne chutí.“
Skvelá podpora pre kĺby, svaly a šľachy. Ja som okrem iného aj vďaka nemu zvládol bez problémov svoju prípravu na sezónu, kde sa mi podarilo vyhrať dve zlaté medaily a prekonať dva národné rekordy (v bench-presse). Vybral som si KLOUBUS, pretože je to český výrobok, príprava je rýchla (len nasypem odmerané vrecúško) a ako bonus - výborne chutí.
Filip, 27 rokov
Filip, 27 rokov
„Môj stav sa zlepšil. Skvelá chuť a rozpustnosť.“
KLOUBUS mi veľmi pomohol v príprave na profesionálnu súťaž, kedy som bol v obrovskom fyzickom i psychickom vyťažení. Telo začalo trpieť a cítil som preťaženie v oblasti ramien a lakťov (väzy a šľachy). KLOUBUS som začal pravidelne užívať počas celej prípravy a stav sa výrazne zlepšil. Na produkte by som vyzdvihol hlavne jeho skvelú chuť a rozpustnosť.
Alexandra, 30 rokov
Alexandra, 30 rokov
„Nejlepší kloubní výživa“
Po pôrode som mala problémy s chrbtom a bedrami. Hľadala som pomoc v uvoľňovacích cvikoch, ale aj v nejakom doplnku stravy. Manžel mi odporučil KLOUBUS. Po troch mesiacoch užívania sa stav výrazne zlepšil. Rovnako pozitívne vnímam vyšší obsah kvalitného kolagénu, ktorý pôsobí skvele na moju pleť.
Henrich, 29 rokov
Henrich, 29 rokov
„Lepší výkon a žiadne problémy s kolenami.“
Vlani som sa zúčastnil extrémneho vytrvalostného preteku B7, ale z dôvodu problémov s kolenami som to v polovici vzdal. Tento rok som zhruba 3 mesiace pred pretekmi začal užívať produkt KLOUBUS. Závod som dokončil a okrem celkovej únavy (po 90 km chôdze v kopcoch) som o nejakých problémoch kolien vôbec nevedel.
Dávid, 24 rokov
Dávid, 24 rokov
„Můj stav se zlepšil. Skvělá chuť a rozpustnost.“
KLOUBUS naozaj funguje. Cvičím ťažké drepy a po užívaní produktu KLOUBUS som schopný zdvíhať ďaleko väčšie váhy a mám kĺby ako nemluvňa :)
Dávid, 31 rokov
Dávid, 31 rokov
„Kolená a ramená ako nové.“
Už niekoľko rokov chodím pravidelne do posilňovne. V poslednej dobe som mal problémy s namáhaním kolien a predovšetkým ramien. Po začatí používania produktu KLOUBUS sa môj stav zlepšil. Cítim sa ďaleko istejší aj pri ťažkých cvikoch.
Zdeňka, 70 let
Zdeňka, 70 let
„Po mesiaci užívania som sa cítila lepšie“
Čítala som na internete porovnanie rôznych doplnkov stravy na zlepšenie kĺbov, šliach a kostí, kde KLÚBUS bol víťazom. Rozhodla som sa ho vyskúšať, či sa moje problémy zlepšia. Po mesiaci užívania som sa cítila lepšie a pri druhom balení zisťujem každým dňom veľké zlepšenie. Lepšie sa pohybujem a bez veľkých bolestí. Objednávam ďalšie balenie a odporúčam všetkým. Ďakujem KLOUBUS
Jaroslav, 57 rokov
Jaroslav, 57 rokov
„Po mesiaci užívania sa cítim lepšie.“
KLOUBUS užívam už 2 mesiace a cítim sa oveľa lepšie. Trpím artritídou 2. a 3. stupňa na kolenách a bedrách. Po prvom mesiaci užívania som zaznamenal lepšiu pohyblivosť. Určite odporúčam!
Irena, 75 let
Irena, 75 let
„Je lepší ako prípravky pre kone.“
Predtým som užívala liek pre kone, ale tento je prispôsobený pre ľudí a lepšie mi vyhovuje. Po mesačnom užívaní cítim zlepšenie. Lekár mi odporučil operáciu kolena, ale to som odmietla a preto skúšam KLOUBUS.
Dan, 48 let
Dan, 48 let
„Jediný výrobok, ktorý funguje“
Je to jediný výrobok po ktorom ma prestanú bolieť kolená.
Jana, 55 let
Jana, 55 let
„Pomáha mi na kĺby“
KLOUBUS je najlepšie na moje problémové koleno. Veľa mi pomáha a som s týmto prípravkom na kĺby veľmi spokojná.
Vera, 73 rokov
Vera, 73 rokov
„Cítim zlepšenie“
Cítim zlepšenie, snáď bude stav trvalý.
Mária K., 70 rokov
Mária K., 70 rokov
„Zloženie je lepšie ako u ostatných výrobkov.“
KLOUBUS som objavila na internete a zaujalo ma zloženie, ktoré je lepšie ako u ostatných výrobkov. Som s ním veľmi spokojná. Už zase skáčem s vnúčatami na trampolíne a nemám problémy s kolenami.
Mirek, 59 rokov
Mirek, 59 rokov
„Kĺby už neopúchajú, zatiaľ veľká spokojnosť!“
Po cca 2 mesačnom užívaní produktu KLOUBUS kĺby už neopúchajú a nie sú zapálené. Začínam tomu veriť, preto som si objednal ďalšie 3 balenia. Zatiaľ veľká spokojnosť!
Juraj, 52 rokov
Juraj, 52 rokov
„Nečakal som to, ale KLOUBUS funguje.“
Schudol som zo 154 kg na súčasných 116 kg. Do dôchodku ešte síce ďaleko, ale rád by som zostal pohybovo aktívny aspoň do "75". Už vyše roka fakt "dosť športujem a cvičím s vlastným telom" - kĺby dostávajú zabrať. KLOUBUS mi " ráno" jednak celkom chutí, ale čo je najpodstatnejšie - pocitovo mám za to, že mi výrazne pomáha kĺby udržať v dobrom stave. Nečakal som to a ono to zrejme fakt funguje. Vďaka ... nech žije Nosorožec!!
Irena N., 67 rokov
Irena N., 67 rokov
„Po necelom mesiaci sú problémy kĺbov minimálne.“
KLOUBUS som zakúpila ako darček manželovi, ktorý trpí bolesťami kĺbov, manžel KLOUBUS užíva 2 mesiace a cíti sa oveľa lepšie. Zakúpila som si KLOUBUS pre seba, mala som bolesti v pravej nohe, ktoré ma veľmi trápili v noci. KLOUBUS užívam necelý mesiac a problémy sú minimálne. Za seba môžem produkt odporučiť.
Gabina, 41 rokov
Gabina, 41 rokov
„Problémy s kolenom sú takmer preč.“
Mala som problémy s kolenom a po necelom dvojmesačnom užívaní lieku KLOUBUS sú ťažkosti takmer preč. S užívaním produktu KLOUBUS budem ďalej pokračovať.
Ivana, 67 rokov
Ivana, 67 rokov
„Po dvoch mesiacoch cítim zlepšenie.“
Upútalo ma zloženie látok v produkte KLOUBUS. Po dvojmesačnom užívaní som prestala mať problémy s bedrovým kĺbom. KLOUBUS je chutný a dobre sa užíva.
Milan, 65 rokov
Milan, 65 rokov
„Cítim úľavu a nemám problémy chrbtice“
Po pravidelnom užívaní cítim úľavu a nemám už problémy chrbtice. Chuť prípravku KLOUBUS. je príjemná.
Oľga Riedlová, 63 rokov
Oľga Riedlová, 63 rokov
„Som maximálne spokojná.“
Som s ním maximálne spokojná. Nielen, že chutí znamenite, ale nemám už problémy s kolenami, ani necítim žiadne iné kĺby. Tiež mám pocit, že sa mi zlepšil stav kože. Za produkt KLOUBUS ďakujem.
Josef K., 46 rokov
Josef K., 46 rokov
„Veľká pomoc pri artróze 3. stupňa“
Úplná spokojnosť a to už som vyskúšal kadečo. Mám v oboch kolenách artrózu 3. stupňa, asi po 14. dňoch užívania Kloubusu problémy kolien takmer zmizli. Po dvoch mesiacoch užívania som nevedel, že nejaké kolená mám. Asi po trojtýždňovej pauze sa bolesti vrátili. Dnes som objednal ďalšie dve balenia. Za mňa super.
Radka, 71 rokov
Radka, 71 rokov
„Moja doktorka mi výrobok odporučila.“
Doteraz som mala len jednu mesačnú kúru a nemôžem povedať, že by som cítila zmenu. Moja pani doktorka si ale prezrela zloženie a aj keď výrobok nepoznala, odporučila mi ho. Takže na jej odporúčanie budem s užívaním pokračovať.
Jiřina, 65 rokov
Jiřina, 65 rokov
„Ľahko rozpustný, výborná chuť a naozaj pomáha.“
Dobrý deň, hľadala som preparát na kĺby, ktorý by mi nerobil "ťažký žalúdok" a našla som KLOUBUS. Užívam ho druhý mesiac a môžem potvrdiť, že fakt pomáha. Je to ľahko rozpustný a pritom veľmi lahodný nápoj s naozaj výbornými účinkami. Vďaka, vďaka.
Oľga, 63 rokov
Oľga, 63 rokov
„Prestali problémy s kĺbmi a mám lepšiu pleť..“
Som nesmierne rada, že som s týmto produktom začala. Zrejme ho neprestanem brať. Dobre sa užíva, je chuťovo dobrý a hlavne po 10 dňoch som mala bezbolestné kĺby a mám tiež lepšiu pleť. Všetkým s problémami kĺbov by som KLOUBUS odporučila.
Jana P., 55 rokov
Jana P., 55 rokov
„Po mesiaci je koleno uvoľnenejšie“
KLOUBUS užívam prvý mesiac. Mám problémy s kolenom. Po užívaní produktu je koleno uvoľnenejšie. Snáď sa to bude lepšiť aj ďalej.

Máte už KLOUBUS?
Napíšte nám, ako sa vám osvedčil.

Priložte prosím svoju fotografiu s produktom KLOUBUS (veľká alebo malá škatuľa) s maximálnou veľkosťou 5 MB. Ďakujeme.

Spočitajte a zaokrúhlite (40.5 + 37.0) *

Údaje označené hviezdičkou a tučne sú povinné.

Vyskúšam KLOUBUS

Objednávať môžete aj telefonicky každý deň od 7:00 - 15:00 na tel. čísle +420 592 750 312

Už ste iba jeden krok od zakúpenia produktu KLOUBUS. Vyberte počet balení a potom zadajte svoje meno, adresu, e-mail a spôsob akým budete chcieť zaplatiť.

2 balenia KLOUBUS

2 balenia KLOUBUS

Doprava zadarmo
0,95 € / deň 57 €
  • 60 dňová kúra
  • 9 g v dennej dávke
  • doprava zadarmo
Kúpiť 2 balenia
3+1 balenia ZADARMO!

3+1 balenia ZADARMO!

Doprava zadarmo TOP Nabídka!
0,71 € / deň 85,50 € Pôvodná cena
114 €
  • 120 dňová kúra
  • 9 g v dennej dávke
  • doprava zadarmo
Kúpiť 3+1 ZADARMO
1 balenie KLOUBUS

1 balenie KLOUBUS

0,95 € / deň 28,50 €
  • 30 dňová kúra
  • 9 g v dennej dávke
  • poštovné 3,50 €
Kúpiť 1 balenie

Otázky a odpovede

V čom sa líši KLOUBUS od ostatných kĺbových prípravkov? +

Na rozdiel od väčšiny kĺbových preparátov obsahuje KLOUBUS široké spektrum účinných látok na dobrú funkciu kostí a chrupaviek. Má vysoký obsah kolagénu vo forme peptidov (najlepšie vstrebateľná forma), ďalej obsahuje optimálne dávky chondroprotektíva ako je chondroitín sulfát, glukosamín sulfát a MSM. V zložení nechýba ani spektrum vitamínov a minerálov, ktoré majú priaznivý vplyv na činnosť kĺbov. Medzi hlavné z nich patrí Vitamín C, Horčík, Zinok, Biotín, Bromelain alebo Vitamín D3. Podobne komplexné zloženie na slovenskom trhu budete hľadať ťažko.

Ako najlepšie užívať KLOUBUS?+

KLOUBUS najlepšie rozmiešajte v 200 - 250 ml pitnej vody s izbovou teplotou. Užívajte ráno alebo večer, najlepšie počas jedla alebo 15 minút po jedle.

Kedy na sebe pocítim účinky produktu? +

KLOUBUS obsahuje komplexné zloženie a samotné účinky a rýchlosť nástupu je veľmi individuálna. V bežných prípadoch sú prvé účinky viditeľné v období 1-3 mesiacov užívania.

Kde sa KLOUBUS vyrába?+

KLOUBUS sa vyrába v Českej republike. Vďaka tomu máme pod kontrolou nielen výrobu, ale celý proces dopravy a distribúcie. Môžeme vám tak zaistiť maximálnu kvalitu za zaujímavú cenu.

Je KLOUBUS bezpečný a nezávadný?+

Áno. KLOUBUS je doplnok stravy a nemá žiadne vedľajšie účinky. Je certifikovaný Štátnym zdravotným ústavom v Prahe a KLOUBUS bol tiež testovaný na obsah chondroprotektív. Každá šarža je navyše dôkladne testovaná.

Môžem brať KLOUBUS, ak beriem prášky na cukrovku alebo tlak?+

Pokiaľ máte akékoľvek zdravotné problémy s nadväzujúcimi liekmi, je vhodné vždy konzultovať užívanie produktu s lekárom. Všeobecne neodporúčame užívať KLOUBUS ak trpíte alergiou na ktorúkoľvek jeho zložku. Ďalej nie je produkt vhodný pri súčasnom užívaní prípravkov proti zrážanlivosti krvi a pri zvýšenej citlivosti na kôrovce a rybie bielkoviny.

O nás

Na českom trhu je veľké množstvo doplnkov stravy na kĺby, ale keď sme sa rozhodli sami začať nejaký používať, boli sme sklamaní. Nadsadené ceny, nedostatočné zloženie, zlé dávkovanie. A pretože už máme skúsenosti s výrobou a predajom doplnkov stravy, poznať môžete napríklad doplnok stravy PrimulusFeminus alebo Nicelis, rozhodli sme sa vyrobiť vlastný kĺbový prípravok. Dlhú dobu sme študovali a hľadali najlepšie látky pre podporu kĺbov, väzov, šliach a svalov. A našli sme ich. Prekvapilo nás však, aké veľké dávky musí človek prijať, aby mal prípravok vôbec nejaký efekt. Preto sme hneď vyradili podávanie v tabletách. Pre požadovaný efekt by ste ich museli prehltnúť niekoľko denne.

Viac o nás

Hore