Podrobné zloženie KLOUBUS

Práve vďaka svojmu zloženiu a spôsobu dávkovania sa KLOUBUS stal jedným z najsilnejších produktov na českom trhu.

Dlho sme hľadali najlepšie látky pre podporu kĺbov, väzov, šliach a svalov. Pevne si stojíme za tým, že pre posilnenie svojho pohybového aparátu nepotrebujete neúčinné tabletky ani výživu pre kone.

Zistite, čo stojí za silou originálneho českého produktu KLOUBUS prečo na každý nákup ponúkame garanciu spokojnosti.

KLOUBUS spĺňa ohlasovacej povinnosti na Ministerstve poľnohospodárstva a je certifikovaný štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Certifikáciu si môžete overiť tu. 

Vyrobené
ČR
Originálna receptúra
a zloženie
Vysoký obsah
účinných látok
Jednoduché
a chutné podávanie

Podrobné zloženie KLOUBUS

Práve vďaka svojmu zloženiu a spôsobu dávkovania sa KLOUBUS stal jedným z najsilnejších produktov na slovenskom trhu.

KOLAGÉN - kolagénové peptidy

KOLAGÉN - kolagénové peptidy

Kolagén je jedným z najdôležitejších stavebných „kameňov“ ľudského tela a tvorí prevažne 30 % celkového množstva bielkovín v našom tele.
GLUKOSAMIN - glukosamín sulfát

GLUKOSAMIN - glukosamín sulfát

Glukosamín je látka telu vlastná, nachádza sa v ňom teda v relatívne vysokom množstve. Tvoria ho reťazce prepojených cukrov a proteínov. Je hlavnou zložkou chrupavky.
MSM - Metyl-sulfonylmethan

MSM - Metyl-sulfonylmethan

Metylsulfonylmetán je vo vode rozpustná, biela kryštalická zlúčenina síry. Nachádza sa v každej bunke ľudského tela. Je obzvlášť koncentrovaná v v nervovom tkanive, pokožke, vlasoch a kĺboch.
CHONDROITÍN - chondroitín sulfát

CHONDROITÍN - chondroitín sulfát

Chondroitín sulfát je molekula, prirodzene sa vyskytujúca v našom tele a patriaca medzi muko-polysacharidy tzv. glykosaminoglykány. Glykozaminoglykány sa viažu na proteoglykány, ktoré sú dôležitou stavebnou súčasťou medzibunkovej hmoty chrupaviek.

Presné zloženie

Hydrolyzovaný kolagén – kolagénové peptidy 5000 Da 2730 mg
Glukosamín sulfát 2KCl 1760 mg
MSM 500 mg
Chondroitín sulfát 320 mg
Vitamin C 250 mg
Hořčík 70 mg
Bromelain 50 mg
L-leucin 50 mg
Kyselina hyaluronová 10 mg
Zinok 5 mg
Biotín 100 µg
Vitamin D3 5 µg

Obsah v jednej dávke. Jedna dávka je jedno vrecko.

Detailné informácie

Zloženie — hydrolyzovaný kolagén – kolagénne peptidy 5000 Da (bravčový), glukosamín sulfát 2KCl, MSM (metyl-sulfonyl metán), chondroitín sulfát, vitamín C (kyselina L-as ), mliečnan horečnatý, mliečnan vápenatý, bromelaín, l-leucín, hyaluronan sodný, mliečnan zinočnatý, D-biotín, vitamín D3 (cholekalciferol), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kypriaca látka: hydrogénuhliec : sukralóza, aróma: grepová aróma.

Odporúčané dávkovanie —  1 vrecko denne, obsah vrecka rozmiešať v 250 ml pitnej vody izbovej teploty a vypiť.

Upozornenie — Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené deťom. Nepoužívajte tento výrobok, ak trpíte alergiou na ktorúkoľvek jeho zložku. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pri súčasnom užívaní prípravkov proti zrážanlivosti krvi. Nevhodné pri zvýšenej citlivosti na kôrovce a rybie bielkoviny.

Hmotnosť balenia — 270 gramov / 1 sáčok = 9 gramov

Skladovanie — Uchovávajte v suchu a tme pri izbovej teplote (15 – 25°C) mimo dosahu priameho slnečného svetla. Ukladajte mimo dosahu detí.

Vyrobené — Primulus Group, s.r.o., Novoveská 2057/5d,
709 00 Ostrava – Mariánske Hory

O nás

Na českom trhu je veľké množstvo doplnkov stravy na kĺby, ale keď sme sa rozhodli sami začať nejaký používať, boli sme sklamaní. Nadsadené ceny, nedostatočné zloženie, zlé dávkovanie. A pretože už máme skúsenosti s výrobou a predajom doplnkov stravy, poznať môžete napríklad doplnok stravy PrimulusFeminus alebo Nicelis, rozhodli sme sa vyrobiť vlastný kĺbový prípravok. Dlhú dobu sme študovali a hľadali najlepšie látky pre podporu kĺbov, väzov, šliach a svalov. A našli sme ich. Prekvapilo nás však, aké veľké dávky musí človek prijať, aby mal prípravok vôbec nejaký efekt. Preto sme hneď vyradili podávanie v tabletách. Pre požadovaný efekt by ste ich museli prehltnúť niekoľko denne.

Viac o nás

Vyskúšam KLOUBUS

Objednávať môžete aj telefonicky každý deň od 7:00 - 15:00 na tel. čísle +420 592 750 312

Už ste iba jeden krok od zakúpenia produktu KLOUBUS. Vyberte počet balení a potom zadajte svoje meno, adresu, e-mail a spôsob akým budete chcieť zaplatiť.

2 balenia KLOUBUS

2 balenia KLOUBUS

Doprava zadarmo
0,95 € / deň 57 €
  • 60 dňová kúra
  • 9 g v dennej dávke
  • doprava zadarmo
Kúpiť 2 balenia
3+1 balenia ZADARMO!

3+1 balenia ZADARMO!

Doprava zadarmo TOP Nabídka!
0,71 € / deň 85,50 € Pôvodná cena
114 €
  • 120 dňová kúra
  • 9 g v dennej dávke
  • doprava zadarmo
Kúpiť 3+1 ZADARMO
1 balenie KLOUBUS

1 balenie KLOUBUS

0,95 € / deň 28,50 €
  • 30 dňová kúra
  • 9 g v dennej dávke
  • poštovné 3,50 €
Kúpiť 1 balenie

Otázky a odpovede

V čom sa líši KLOUBUS od ostatných kĺbových prípravkov? +

Na rozdiel od väčšiny kĺbových preparátov obsahuje KLOUBUS široké spektrum účinných látok na dobrú funkciu kostí a chrupaviek. Má vysoký obsah kolagénu vo forme peptidov (najlepšie vstrebateľná forma), ďalej obsahuje optimálne dávky chondroprotektíva ako je chondroitín sulfát, glukosamín sulfát a MSM. V zložení nechýba ani spektrum vitamínov a minerálov, ktoré majú priaznivý vplyv na činnosť kĺbov. Medzi hlavné z nich patrí Vitamín C, Horčík, Zinok, Biotín, Bromelain alebo Vitamín D3. Podobne komplexné zloženie na slovenskom trhu budete hľadať ťažko.

Ako najlepšie užívať KLOUBUS?+

KLOUBUS najlepšie rozmiešajte v 200 - 250 ml pitnej vody s izbovou teplotou. Užívajte ráno alebo večer, najlepšie počas jedla alebo 15 minút po jedle.

Kedy na sebe pocítim účinky produktu? +

KLOUBUS obsahuje komplexné zloženie a samotné účinky a rýchlosť nástupu je veľmi individuálna. V bežných prípadoch sú prvé účinky viditeľné v období 1-3 mesiacov užívania.

Kde sa KLOUBUS vyrába?+

KLOUBUS sa vyrába v Českej republike. Vďaka tomu máme pod kontrolou nielen výrobu, ale celý proces dopravy a distribúcie. Môžeme vám tak zaistiť maximálnu kvalitu za zaujímavú cenu.

Je KLOUBUS bezpečný a nezávadný?+

Áno. KLOUBUS je doplnok stravy a nemá žiadne vedľajšie účinky. Je certifikovaný Štátnym zdravotným ústavom v Prahe a KLOUBUS bol tiež testovaný na obsah chondroprotektív. Každá šarža je navyše dôkladne testovaná.

Môžem brať KLOUBUS, ak beriem prášky na cukrovku alebo tlak?+

Pokiaľ máte akékoľvek zdravotné problémy s nadväzujúcimi liekmi, je vhodné vždy konzultovať užívanie produktu s lekárom. Všeobecne neodporúčame užívať KLOUBUS ak trpíte alergiou na ktorúkoľvek jeho zložku. Ďalej nie je produkt vhodný pri súčasnom užívaní prípravkov proti zrážanlivosti krvi a pri zvýšenej citlivosti na kôrovce a rybie bielkoviny.

Hore