Nechajme hovoriť ľudí

Veríme, že niekedy máte po krk reklám a pre svoje telo hľadáte produkt, ktorý by ste odporučili najlepšiemu priateľovi.

Pozrite sa preto, čo na KLOUBUS hovoria skutoční ľudia.
Máte naše slovo, že všetky referencie sú pravdivé.

Kloubus

„Bezkonkurenčná kĺbová výživa. “

Skvelá chuť, naozaj účinné zloženie a jednoduchá príprava. Skvele mi pomohol pri problémoch s kolenami. Za seba môžem KLOUBUS jedine doporučiť (https://recenzovo.sk).

Ing. Dávid Škola , 25 rokov

„Najlepšia kĺbová výživa“

KLOUBUS  je tou najlepšou kĺbovou výživou, ktorú som kedy vyskúšal. Skvelá chuť, naozaj účinné zloženie s minimálnym množstvom aditív. KLOUBUS môžem odporučiť každému, kto nechce znášať odporné chute niektorých kĺbových výživ, ani prehĺtať niekoľko tabliet denne. (svetfitness.cz)

Mirek , 18 rokov

„Skvelá podpora pre kĺby a väzy. Výborne chutí.“

Skvelá podpora pre kĺby, svaly a šľachy. Ja som okrem iného aj vďaka nemu zvládol bez problémov svoju prípravu na sezónu, kde sa mi podarilo vyhrať dve zlaté medaily a prekonať dva národné rekordy (v bench-presse). Vybral som si KLOUBUS, pretože je to český výrobok, príprava je rýchla (len nasypem odmerané vrecúško) a ako bonus - výborne chutí.

Zdeno , 30 rokov

„Môj stav sa zlepšil. Skvelá chuť a rozpustnosť.“

KLOUBUS mi veľmi pomohol v príprave na profesionálnu súťaž, kedy som bol v obrovskom fyzickom i psychickom vyťažení. Telo začalo trpieť a cítil som preťaženie v oblasti ramien a lakťov (väzy a šľachy). KLOUBUS som začal pravidelne užívať počas celej prípravy a stav sa výrazne zlepšil. Na produkte by som vyzdvihol hlavne jeho skvelú chuť a rozpustnosť.

Filip , 27 rokov

„Po pôrode sa zlepšil stav bedier a chrbta.“

Po pôrode som mala problémy s chrbtom a bedrami. Hľadala som pomoc v uvoľňovacích cvikoch, ale aj v nejakom doplnku stravy. Manžel mi odporučil KLOUBUS. Po troch mesiacoch užívania sa stav výrazne zlepšil. Rovnako pozitívne vnímam vyšší obsah kvalitného kolagénu, ktorý pôsobí skvele na moju pleť.

Alexandra , 30 rokov

„Lepší výkon a žiadne problémy s kolenami.“

Vlani som sa zúčastnil extrémneho vytrvalostného preteku B7, ale z dôvodu problémov s kolenami som to v polovici vzdal. Tento rok som zhruba 3 mesiace pred pretekmi začal užívať produkt KLOUBUS. Závod som dokončil a okrem celkovej únavy (po 90 km chôdze v kopcoch) som o nejakých problémoch kolien vôbec nevedel.

Henrich , 29 rokov

„Ťažké drepy bez problémov s úponmi a kolenami.“

KLOUBUS naozaj funguje. Cvičím ťažké drepy a po užívaní produktu KLOUBUS som schopný zdvíhať ďaleko väčšie váhy a mám kĺby ako nemluvňa :)

Dávid , 24 rokov

„Kolená a ramená ako nové“

Už niekoľko rokov chodím pravidelne do posilňovne. V poslednej dobe som mal problémy s namáhaním kolien a predovšetkým ramien. Po začatí používania produktu KLOUBUS sa môj stav zlepšil. Cítim sa ďaleko istejší aj pri ťažkých cvikoch.

Dávid , 31 rokov

„Po mesiaci užívania sa cítim lepšie.“

KLOUBUS užívam už 2 mesiace a cítim sa oveľa lepšie. Trpím artritídou 2. a 3. stupňa na kolenách a bedrách. Po prvom mesiaci užívania som zaznamenal lepšiu pohyblivosť. Určite odporúčam!

Jaroslav , 57 rokov
Viera

„Cítim zlepšenie“

Cítim zlepšenie, snáď bude stav trvalý.

Viera , 73 rokov
Mária K.

„Zloženie je lepšie ako u ostatných výrobkov.“

KLOUBUS som objavila na internete a zaujalo ma zloženie, ktoré je lepšie ako u ostatných výrobkov. Som s ním veľmi spokojná. Už zase skáčem s vnúčatami na trampolíne a nemám problémy s kolenami.

Mária K. , 70 rokov
Mirek

„Kĺby už neopúchajú, zatiaľ veľká spokojnosť!“

Po cca 2 mesačnom užívaní produktu KLOUBUS kĺby už neopúchajú a nie sú zapálené. Začínam tomu veriť, preto som si objednal ďalšie 3 balenia. Zatiaľ veľká spokojnosť!

Mirek , 59 rokov
Juraj

„Nečakal som to, ale KLOUBUS funguje.“

Schudol som zo 154 kg na súčasných 116 kg. Do dôchodku ešte síce ďaleko, ale rád by som zostal pohybovo aktívny aspoň do "75". Už vyše roka fakt "dosť športujem a cvičím s vlastným telom" - kĺby dostávajú zabrať. KLOUBUS mi " ráno" jednak celkom chutí, ale čo je najpodstatnejšie - pocitovo mám za to, že mi výrazne pomáha kĺby udržať v dobrom stave. Nečakal som to a ono to zrejme fakt funguje. Vďaka ... nech žije Nosorožec!!

Juraj , 52 rokov
Irena N.

„Po necelom mesiaci sú problémy kĺbov minimálne.“

KLOUBUS som zakúpila ako darček manželovi, ktorý trpí bolesťami kĺbov, manžel KLOUBUS užíva 2 mesiace a cíti sa oveľa lepšie. Zakúpila som si KLOUBUS pre seba, mala som bolesti v pravej nohe, ktoré ma veľmi trápili v noci. KLOUBUS užívam necelý mesiac a problémy sú minimálne. Za seba môžem produkt odporučiť.

Irena N. , 67 rokov
Gabina

„Problémy s kolenom sú takmer preč“

Mala som problémy s kolenom a po necelom dvojmesačnom užívaní lieku KLOUBUS sú ťažkosti takmer preč. S užívaním produktu KLOUBUS budem ďalej pokračovať.

Gabina , 41 rokov
Ivana

„Po dvoch mesiacoch cítim zlepšenie“

Upútalo ma zloženie látok v produkte KLOUBUS. Po dvojmesačnom užívaní som prestala mať problémy s bedrovým kĺbom. KLOUBUS je chutný a dobre sa užíva.

Ivana , 67 rokov
Milan

„Cítim úľavu a nemám problémy chrbtice“

Po pravidelnom užívaní cítim úľavu a nemám už problémy chrbtice. Chuť prípravku KLOUBUS je príjemná.

Milan , 65 rokov
Oľga Riedlová

„Som maximálne spokojná“

Som s ním maximálne spokojná. Nielen, že chutí znamenite, ale nemám už problémy s kolenami, ani necítim žiadne iné kĺby. Tiež mám pocit, že sa mi zlepšil stav kože. Za produkt KLOUBUS ďakujem.

Oľga Riedlová , 63 rokov
Josef K.

„Veľká pomoc pri artróze 3. stupňa“

Úplná spokojnosť a to už som vyskúšal kadečo. Mám v oboch kolenách artrózu 3. stupňa, asi po 14. dňoch užívania Kloubusu problémy kolien takmer zmizli. Po dvoch mesiacoch užívania som nevedel, že nejaké kolená mám. Asi po trojtýždňovej pauze sa bolesti vrátili. Dnes som objednal ďalšie dve balenia. Za mňa super.

Josef K. , 46 rokov
Radka

„Moja doktorka mi výrobok odporučila“

Doteraz som mala len jednu mesačnú kúru a nemôžem povedať, že by som cítila zmenu. Moja pani doktorka si ale prezrela zloženie a aj keď výrobok nepoznala, odporučila mi ho. Takže na jej odporúčanie budem s užívaním pokračovať.

Radka , 71 rokov
Jiřina

„Ľahko rozpustný, výborná chuť a naozaj pomáha.“

Dobrý deň, hľadala som preparát na kĺby, ktorý by mi nerobil "ťažký žalúdok" a našla som KLOUBUS. Užívam ho druhý mesiac a môžem potvrdiť, že fakt pomáha. Je to ľahko rozpustný a pritom veľmi lahodný nápoj s naozaj výbornými účinkami. Vďaka, vďaka.

Jiřina , 65 rokov
Oľga

„Prestali problémy s kĺbmi a mám lepšiu pleť.“

Som nesmierne rada, že som s týmto produktom začala. Zrejme ho neprestanem brať. Dobre sa užíva, je chuťovo dobrý a hlavne po 10 dňoch som mala bezbolestné kĺby a mám tiež lepšiu pleť. Všetkým s problémami kĺbov by som KLOUBUS odporučila.

Oľga , 63 rokov
Jana P.

„Po mesiaci je koleno uvoľnenejšie.“

KLOUBUS užívam prvý mesiac. Mám problémy s kolenom. Po užívaní produktu je koleno uvoľnenejšie. Snáď sa to bude lepšiť aj ďalej.

Jana P. , 55 rokov

Máte už KLOUBUS?
Napíšte nám, ako sa vám osvedčil.

Objednávky a informácie na
+421 592 750 312